WYPOCZYNEK DLA AKTYWNYCH

Rejsy po Jeziorach

Rejs po Jeziorze Szpitalnym

REJS REKREACYJNY

Zapraszamy na rejs tratwą po jeziorze Szpitalnym w Człuchowie,

(wg https://www.google.pl/maps/ – jezioro człuchowskie).

Rejs rekreacyjny zaczyna się i kończy w Człuchowie w małej przystani przy ulicy Dworcowej na przeciwko Zamku. Oferta obejmuje okres od 1 maja do 28 września. Do dyspozycji są 4 jednostki pływające, na jedną zabrać można do 12-stu osób, jednorazowo do około 70 osób. Atrakcja ta trwa około 50 minut od poniedziałku do niedzieli   od godziny 10.00 do 18.00. Początek rejsu następuje zawsze o pełnej godzinie. Bilety kupić można u obsługi tratwy lub złożyć rezerwację dzwoniąc pod nr telefonu 500 227 332 lub 500 227 334  lub pisząc na e-mail: biuro@turystykaczluchow.eu.

Cena dla osoby dorosłej to 20 zł za rejs.

Cena dla dzieci  (do 6 roku życia) 10 zł za rejs.

Minimalny rejs to 100 zł.

Tratwa jest jednostką niezatapialną i w pełni bezpieczną. Wyposażenie obejmuje: środki ratownicze: kamizelki asekuracyjne, koła ratunkowe. Na tratwie znajduje się: zadaszenie namiotowe, stoły i krzesła dla 12 osób. Jest to niezapomniana wodna przygoda.

Czas rozpoczęcia rejsu jest skoordynowany z godzinami wstępu na wieżę zamku, pozwala to na rozdzielenie uczestników wycieczki na dwie grupy – jedna może wybrać się na zwiedzanie Zamku, które trwa 20-60 minut, druga zaś w tym czasie odbywa rejs „Historia Człuchowa widziana z wody.”

W zamku można obejrzeć wystawy stałe przeniesione z Muzeum Regionalnego w Człuchowie. Praca Zamku odbywa się w godzinach 10.00–18.00 w dniach od wtorku do niedzieli (poniedziałki–nieczynne). Wieża jest udostępniana w godzinach 11.00-18.00. Wejścia na wieżę występują również o pełnych godzinach. Pierwsza grupa wpuszczana jest o godzinie 11.00 natomiast ostatnia o godzinie 17.00.

Cena biletu wstępu do muzeum wynosi:

– normalny 15 zł,

– ulgowy 10 zł.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.turystykaczluchow.eu.

EVENTY NA JEZIORZE CZŁUCHOWSKIM 

Organizujemy również imprezy eventowe (urodzinowe, zakładowe, okolicznościowe) na jeziorze człuchowskim i nocne rejsy przy pochodniach. W ramach takiej imprezy na życzenie klienta organizujemy catering. Maksymalnie w naszej ofercie może uczestniczyć 48 osób. 

Zapraszamy na niezapomniany rejs tratwą po jeziorze Rychnowskim.

Rejs ma swój początek i koniec nad jeziorem Rychnowskim (przy ul. Al. Wojska Polskiego 64 – plaża Miejska OSIR Człuchów). Rejs ten trwa około 50 minut i jest dostępny w soboty i niedziele w godzinach: 10.00 – 18.00 w cenie:

  • 20 zł –  bilet normalny,  

  • 10 zł – bilet dla dzieci i młodzieży szkolnej.

  • 100 zł minimalny rejs.

Poza tymi godzinami obowiązuje cena 120 zł/godz za wypożyczenie jednej tratwy. Na jedną tratwę zabrać można do 12 osób, jednorazowo do 24 osób. Zajmujemy się również nad jeziorem Rychnowskim eventami (organizacją imprez urodzinowych, zakładowych, okolicznościowych oraz nocnymi rejsami przy pochodniach).

Bilety kupić mogą Państwo u obsługi tratwy.

Kontakt tel. 500-227-332  lub 500 -227 -334 e-mail: biuro@turystykaczluchow.eu

Serdecznie zapraszamy.