Grzybobranie

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Turystykaczluchow.eu przygotowała dla Państwa w oparciu o pasje i doświadczenia grzybiarskie, wyjazdy w różne zakątki powiatu Człuchowskiego.

Jedno jest pewne: nie jesteśmy zwykłym biurem podróży, nie mamy w swojej ofercie niezliczonej ilości obiektów turystycznych, lecz w odróżnieniu od innych możemy zapewnić Państwu szczególnie wyselekcjonowane, sprawdzone, przytulne i komfortowe obiekty wypoczynkowe. Naszą ambicją jest satysfakcja Klienta i zorganizowanie wspaniałej, niezapomnianej wyprawy na grzyby; sprostanie wymaganiom zarówno pasjonatów jak początkujących adeptów grzybiarskiej pasji. Organizując wyjazdy na grzyby zapewniamy Państwu kompleksową usługę – pakiet grzybiarski (zakwaterowanie, dowóz do miejsc grzybnych,). Ułatwiamy Państwu dokonywanie rezerwacji przez nasz system e-rezerwacje, który konfiguruje wyprawę zgodnie z Państwa życzeniami.

Grzybiarstwo to niebanalna i wspaniała pasja, a Pomorze to najlepsze miejsce dla jej realizacji: liczne, czyste i obfitujące w grzyby lasy, a także urzekająca przyroda oraz bory oszałamiające bogactwem fauny i flory. To niesamowite miejsce na ziemi – wprost wymarzone dla tych, którzy dla siebie, swoich najbliższych lub znajomych szukają odpoczynku na łonie natury od codziennego zgiełku i zabiegania. Idealne przede wszystkim dla tych, którzy realizując swoje marzenia i pasje z koszykiem w dłoni pragną zmierzyć się z niezwykłymi okazami borowików, kozaków, podziwiając piękno urzekających mateczników chcą stanąć oko w oko z przepięknymi sarnami, zającymi oraz innymi wspaniałymi mieszkańcami lasów.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty na wyprawy grzybiarskie bogate w prawdziwie emocje. Zapraszamy na sprawdzone przez nas lasy na w powiecie Człuchowskim oraz do odwiedzenia miejsc gdzie wypoczywając w komfortowych warunkach będą Państwo mogli cieszyć się obcowaniem z kojącą, czystą przyrodą. Wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić z nami niezwykłą część Europy – Pomorze zapewniamy, że dni tam spędzone nie tylko dostarczą niezapomniane wspomnienia, ale przede wszystkim pozwolą Państwu realnie odpocząć, ciesząc się niezmąconym pięknem natury.


www.turystykaczluchow.eu zaprasza na grzybobranie!